Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Co nového u sklářů?

20.06.2019 | Jan Borek

Blíží se letní prázdniny, tak bychom Vás rádi informovali, co nového se v jednotlivých kategoriích  v klubu HC Světlá nad Sázavou událo.

A – mužstvo
V této kategorii dochází ke změně na trenérském postu. Vábení neodolal dosavadní trenér Ladislav Fixa, který odchází trénovat juniory do klubu BK Havlíčkův Brod. Novým trenérem A – mužstva v příští sezóně bude Martin Kubát (držitel licence A), který má s touto soutěží dlouholeté zkušenosti, a to jak z pozice hráče, tak z pozice trenéra. Věříme, že Martin Kubát, který jakožto vášnivý tenista několikrát vyhrál „Světelský wimbledon“, dá mužstvu správný impuls a pokusí se o stejný úspěch i s našimi hokejisty v Krajské lize mužů pardubického kraje. Výborná zpráva je, že kromě Míry Folvarského, zůstává tým pohromadě.

Junioři
Po dvou sezónách, kdy se naši junioři skvěle reprezentovali v regionální lize, došlo k opětovné reorganizaci juniorských soutěží na tři úrovně a naši junioři budou v příští sezóně hrát opět soutěž na krajské úrovni, ovšem stále pod názvem regionální liga juniorů (proč to dělat jednoduše, když to jde dělat složitě). Junioři během letní přípravy samozřejmě nezaháleli a polykali dávky od kondičního trenéra Jakuba Kořínka.

Mladší žáci

Vlajková loď nejmladších kategorií, vedená taktéž Jakubem Kořínkem, absolvovala stejně jako ostatní kategorie 8 týdnů letních tréninků včetně 3 denního soustředění. Skvělými výkony se hráči prezentovali na fotbalovém turnaji mladých hokejistů v Humpolci. Navíc někteří hráči absolvovali krásný hokejbalový turnaj, organizovaný hokejbalovým svazem ve Světlé n/S. Hráči této kategorie absolvují na závěr této přípravy společně s trenéry oficiální cyklistické závody Cyklomaštale v Proseči u Hlinska.  

Elévové
Tato kategorie pod vedením trenéra Petra Coufala absolvovala taktéž náročnou přípravu, ale samozřejmě zábavnou a pestrou formou. Od gymnastiky, přes opičí dráhy, hry až po výjezdy na kolech. Taktéž tato kategorie absolvovala 3 denní soustředění v rekreačním středisku Ředkovec. Elévové se také zúčastnili fotbalového turnaje stejně starých hokejistů, který proběhl v Humpolci.

Přípravka
I nejmladší kategorie během letní přípravy nelenila a pod vedením Honzy Krajíčka, Honzy Fibikara, Bohouše Říhy, Pavla Kovandy a Kamily Štercové absolvovala spousty zábavných tréninků na všestranný rozvoj. Do tréninků se v tomto období zapojilo celkem 31 dětí!!! I tato kategorie se představila na fotbalovém turnaji mladých hokejistů v Humpolci. Nejmladší hokejisty čekalo také 2-3 denní soustředění na Ředkovci.


Akce spolku HC Světlá nad Sázavou

1. června 2019 - Dětský den s HC na světelském náměstí
8. června 2019 - Účast na Wannado festivalu v Habrech

Přejeme všem krásné letní prázdniny a už se všichni těšíme na led!!!!

 
Správný sport
Aktuální články
Dětský den v sobotu 1. června opět na světelském náměstí

Hokejový klub HC Světlá nad Sázavou jako každý rok pořádá dětský den, na který Vás tímto srdečně zveme. Dětský den se uskuteční...

 
Plán letní přípravy 2019

Sdílíme přehledný soupis letní přípravy a termínů soustředění na Ředkovci...

 
Pozvánka na valnou hromadu

HC Světlá nad Sázavou z.s. zve všechny fanoušky a příznivce světelského hokejového klubu na valnou hromadu.

 
Trpké zakončení letošního ročníku, Martincův pohár patří Hlinsku
 
První finále pro Hlinsko, ve středu hrajeme odvetu venku
 
Světlá si zahraje o Martincův pohár! První finále doma tuto neděli.
 
Skláři vkročili do Martincova poháru pravou nohou, v neděli repete ve Skutči
 
Nábor
Utkání
Muži | Středa 13.03.2019, 18:30
2. finále PVM
6:1
Hlinsko - Světlá nad Sázavou
 
Junioři | Sobota 16.03.2019, 15:00
nadst. 28.kolo
9:2
Světlá nad Sázavou - Jaroměř
 
Mladší žáci | Sobota 23.03.2019, 10:00
27. kolo
6:8
Dukla Jihlava - Světlá nad Sázavou
 
Lyoness
Lyoness
Instagram
Instagram
 
HC Světlá nad Sázavou - kontakt: j.krajicek@email.cz RSS