Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Co nového u sklářů?

20.06.2019 | Jan Borek

Blíží se letní prázdniny, tak bychom Vás rádi informovali, co nového se v jednotlivých kategoriích  v klubu HC Světlá nad Sázavou událo.

A – mužstvo
V této kategorii dochází ke změně na trenérském postu. Vábení neodolal dosavadní trenér Ladislav Fixa, který odchází trénovat juniory do klubu BK Havlíčkův Brod. Novým trenérem A – mužstva v příští sezóně bude Martin Kubát (držitel licence A), který má s touto soutěží dlouholeté zkušenosti, a to jak z pozice hráče, tak z pozice trenéra. Věříme, že Martin Kubát, který jakožto vášnivý tenista několikrát vyhrál „Světelský wimbledon“, dá mužstvu správný impuls a pokusí se o stejný úspěch i s našimi hokejisty v Krajské lize mužů pardubického kraje. Výborná zpráva je, že kromě Míry Folvarského, zůstává tým pohromadě.

Junioři
Po dvou sezónách, kdy se naši junioři skvěle reprezentovali v regionální lize, došlo k opětovné reorganizaci juniorských soutěží na tři úrovně a naši junioři budou v příští sezóně hrát opět soutěž na krajské úrovni, ovšem stále pod názvem regionální liga juniorů (proč to dělat jednoduše, když to jde dělat složitě). Junioři během letní přípravy samozřejmě nezaháleli a polykali dávky od kondičního trenéra Jakuba Kořínka.

Mladší žáci

Vlajková loď nejmladších kategorií, vedená taktéž Jakubem Kořínkem, absolvovala stejně jako ostatní kategorie 8 týdnů letních tréninků včetně 3 denního soustředění. Skvělými výkony se hráči prezentovali na fotbalovém turnaji mladých hokejistů v Humpolci. Navíc někteří hráči absolvovali krásný hokejbalový turnaj, organizovaný hokejbalovým svazem ve Světlé n/S. Hráči této kategorie absolvují na závěr této přípravy společně s trenéry oficiální cyklistické závody Cyklomaštale v Proseči u Hlinska.  

Elévové
Tato kategorie pod vedením trenéra Petra Coufala absolvovala taktéž náročnou přípravu, ale samozřejmě zábavnou a pestrou formou. Od gymnastiky, přes opičí dráhy, hry až po výjezdy na kolech. Taktéž tato kategorie absolvovala 3 denní soustředění v rekreačním středisku Ředkovec. Elévové se také zúčastnili fotbalového turnaje stejně starých hokejistů, který proběhl v Humpolci.

Přípravka
I nejmladší kategorie během letní přípravy nelenila a pod vedením Honzy Krajíčka, Honzy Fibikara, Bohouše Říhy, Pavla Kovandy a Kamily Štercové absolvovala spousty zábavných tréninků na všestranný rozvoj. Do tréninků se v tomto období zapojilo celkem 31 dětí!!! I tato kategorie se představila na fotbalovém turnaji mladých hokejistů v Humpolci. Nejmladší hokejisty čekalo také 2-3 denní soustředění na Ředkovci.


Akce spolku HC Světlá nad Sázavou

1. června 2019 - Dětský den s HC na světelském náměstí
8. června 2019 - Účast na Wannado festivalu v Habrech

Přejeme všem krásné letní prázdniny a už se všichni těšíme na led!!!!

 
Správný sport
Aktuální články
Hodnocení přípravného období z úst trenéra A-týmu

Přípravné období, které bylo rozděleno do 12ti mikrocyklů začalo 13. května a skončilo 30. července. A-tým v něm odtrénoval 34...

 
Nový kroužek pro 4leté děti: "Všestranné pohybové aktivity"

Zahájili jsme nový kroužek pro děti ročníku 2015 a 2016 s cílem dát dětem všestranný pohybový základ. Vše formou her pro pozdější...

 
Skláři v netradičním zápase porazili Kožlí 7:5

Skláři si v neděli střihli netradiční fotbalové utkání proti výběru SK Kožlí. I přesto, že spousta kluků hrála svoje první...

 
Vzpomínka na Pepu Vašíčka – čtrnáct let od zisku Stanley Cupu
 
„Všichni mají stejnou startovací pozici“ vzkazuje hráčům Ladislav Fixa
 
Nábor
Utkání
Muži | Neděle 05.07.2020, 16:00
Fotbalové utkání
5:7
Kožlí - Světlá nad Sázavou
 
Muži | Středa 02.09.2020, 18:30
Přátelské utkání
VS.
Vlašim - Světlá nad Sázavou
 
Junioři | Neděle 08.03.2020, 11:30
26. kolo
5:6
Kolín - Světlá nad Sázavou
 
Lyoness
Lyoness
Instagram
Instagram
Návštěvnost
počítadlo.abz.cz
 
HC Světlá nad Sázavou - kontakt: j.krajicek@email.cz RSS