Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Při vyhlášení Sportovce Světelska za uplynulý rok zazářili i naši hokejisté

22.02.2020 | Jan Borek, foto: Michal Mašek

Ve čtvrtek 20. února byli v kinosále společenského domu ve Světlé nad Sázavou vyhlášeni nejlepší sportovci za uplynulý rok 2019. Zástupci naší hokejové rodiny se ani při letošním ročníku této tradiční akce neztratili.

Moderováním slavnostního večera se s bravurou zhostila opora obraných řad A-týmu a zároveň trenér juniorky v jedné osobě Jakub Kořínek.

Mezi jednotlivci byl oceněn Jakub Doležal, který se svou vytrvalou prací stal jedním z tahounů našeho áčka. Nedávno začal oblékat dokonce i kapitánské "céčko" a momentálně patří mezi nejplatnější útočníky krajské ligy mužů.

V kategorii osobností za zásluhu a rozvoj sportu ve Světlé nad Sázavou byl oceněn dlouholetý funkcionář našeho klubu Josef Smrž, který mimo jiné působí od roku 2003 nepřetržitě jako vedoucí A-mužstva a je podepsán pod největšími úspěchy v posledních letech.

Oceněným sportovním kolektivem bylo vyhlášeno družstvo juniorů HC Světlá nad Sázavou. Soudržný kolektiv v uplynulé sezóně ovládl základní část ligy juniorů pardubického kraje a v nadstavbové části obsadil konečné třetí místo. K velkému úspěchu má tento tým našlápnuto i v letošní sezóně.

 
Správný sport
Aktuální články
I doma se můžeme rozvíjet!

V této nelehké době, kdy jsme doma zavření, dolaďujeme poslední detaily, jakým způsobem budeme přes trenéry HC Světlá nad Sázavou...

 
Posezónní povídání s trenérem úspěšné juniorky Jakubem Kořínkem

Po trenérovi A-týmu jsme vyzpovídali i kouče naší juniorky Jakuba Kořínka. Jak hodnotí letošní počínání svých svěřenců a jak vidí...

 
Ohlédnutí za uplynulou sezónou očima Ladislava Fixy

Poprosili jsme trenéra A-mužstva sklářů Ladislava Fixu, aby nám zhodnotil své působení na trenérské lavici v právě ukončené sezóně...

 
Ukončení hokejové sezóny
 
Reakce HC Světlá nad Sázavou na opatření proti koronaviru
 
Nábor
Utkání
Muži | Neděle 08.03.2020, 17:00
1. finále PVM
2:3
Česká Třebová - Světlá nad Sázavou
 
Junioři | Neděle 08.03.2020, 11:30
26. kolo
5:6
Kolín - Světlá nad Sázavou
 
Mladší žáci | Sobota 07.03.2020, 14:00
15. kolo
Žamberk - Světlá nad Sázavou
 
Lyoness
Lyoness
Instagram
Instagram
 
HC Světlá nad Sázavou - kontakt: j.krajicek@email.cz RSS