Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | ne 30.9. | HC Hlinsko | HC Světlá nad Sázavou | 6:4 | (4:0, 2:1, 0:3) |
2. | st 3.10. | HC Světlá nad Sázavou | HC Litomyšl | 3:2 | (1:0, 1:2, 1:0) |
3. | ne 7.10. | HC Chrudim | HC Světlá nad Sázavou | 5:2 | (2:0, 1:2, 2:0) |
4. | st 10.10. | HC Světlá nad Sázavou | HC Chotěboř | 2:3 pp | (1:1, 1:1, 0:0 - 0:1) |
5. | ne 14.10. | HC Spartak Choceň | HC Světlá nad Sázavou | 1:4 | (1:2, 0:1, 0:1) |
6. | st 17.10. | HC Skuteč | HC Světlá nad Sázavou | 0:8 | (0:4, 0:2, 0:2) |
8. | st 24.10. | HC Slovan Moravská Třebová | HC Světlá nad Sázavou | 6:2 | (3:0, 1:2, 2:0) |
9. | ne 28.10. | HC Světlá nad Sázavou | HC Kohouti Česká Třebová | 4:2 | (1:1, 2:0, 1:1) |
7. | st 31.10. | HC Světlá nad Sázavou | HC Orli Lanškroun | 5:0 | (2:0, 1:0, 2:0) |
10. | ne 4.11. | HC Světlá nad Sázavou | HC Hlinsko | 4:3 | (0:0, 4:0, 0:3) |
11. | st 7.11. | HC Litomyšl | HC Světlá nad Sázavou | 2:5 | (1:3, 1:1, 0:1) |
12. | ne 11.11. | HC Světlá nad Sázavou | HC Chrudim | 2:4 | (1:2, 1:0, 0:2) |
13. | st 14.11. | HC Chotěboř | HC Světlá nad Sázavou | 6:4 | (4:0, 1:2, 1:2) |
14. | ne 18.11. | HC Světlá nad Sázavou | HC Spartak Choceň | 6:3 | (1:1, 4:1, 1:1) |
15. | st 21.11. | HC Světlá nad Sázavou | HC Skuteč | 6:0 | (1:0, 2:0, 3:0) |
16. | ne 25.11. | HC Orli Lanškroun | HC Světlá nad Sázavou | 1:4 | (0:1, 1:0, 0:3) |
17. | st 28.11. | HC Světlá nad Sázavou | HC Slovan Moravská Třebová | 4:5 | (1:3, 2:1, 1:1) |
18. | ne 2.12. | HC Kohouti Česká Třebová | HC Světlá nad Sázavou | 2:7 | (1:2, 1:2, 0:3) |
nadst. 1.kolo | ne 9.12. | HC Světlá nad Sázavou | HC Litomyšl | 2:6 | (0:2, 1:3, 1:1) |
nadst. 2.kolo | st 12.12. | HC Kohouti Česká Třebová | HC Světlá nad Sázavou | 2:3 | (0:3, 1:0, 1:0) |
nadst. 3.kolo | ne 16.12. | HC Světlá nad Sázavou | HC Slovan Moravská Třebová | 6:5 pp | (1:2, 2:2, 2:1 - 1:0) |
nadst. 4.kolo | st 19.12. | HC Chrudim | HC Světlá nad Sázavou | 1:5 | (0:3, 0:1, 1:1) |
nadst. 5.kolo | ne 6.1. | HC Světlá nad Sázavou | HC Hlinsko | 5:2 | (0:0, 2:1, 3:1) |
nadst. 6.kolo | ne 13.1. | HC Hlinsko | HC Světlá nad Sázavou | 4:3 pp | (2:1, 0:1 1:1 - 1:0) |
nadst. 7.kolo | st 16.1. | HC Světlá nad Sázavou | HC Chrudim | 3:5 | (1:2, 1:1, 1:2) |
nadst. 8.kolo | ne 20.1. | HC Slovan Moravská Třebová | HC Světlá nad Sázavou | 4:5 | (0:1, 2:3, 2:1) |
nadst. 9.kolo | st 23.1. | HC Světlá nad Sázavou | HC Kohouti Česká Třebová | 5:3 | (2:1, 3:1, 0:1) |
nadst. 10.kolo | ne 27.1. | HC Litomyšl | HC Světlá nad Sázavou | 2:4 | (1:0, 1:2, 0:2) |
1. čtvrtfinále | ne 3.2. | HC Světlá nad Sázavou | HC Chotěboř | 3:4 pp | (0:0, 1:1, 2:2 - 0:1) |
2. čtvrtfinále | st 6.2. | HC Chotěboř | HC Světlá nad Sázavou | 2:1 sn | (0:0, 0:0, 1:1 - 1:0) |
3. čtvrtfinále | ne 10.2. | HC Světlá nad Sázavou | HC Chotěboř | 3:0 | (0:0, 1:0, 2:0) |
4. čtvrtfinále | st 13.2. | HC Chotěboř | HC Světlá nad Sázavou | 3:1 | (1:1, 2:0, 0:0) |
1. semifinále PVM | st 27.2. | HC Světlá nad Sázavou | HC Skuteč | 5:3 | (3:1, 0:1, 2:1) |
2. semifinále PVM | ne 3.3. | HC Skuteč | HC Světlá nad Sázavou | 0:5 | (0:1, 0:1, 0:3) |
1. finále PVM | ne 10.3. | HC Světlá nad Sázavou | HC Hlinsko | 5:6 pp | (1:3, 3:1, 1:1 - 0:1) |
2. finále PVM | st 13.3. | HC Hlinsko | HC Světlá nad Sázavou | 6:1 | (1:0, 1:1, 4:0) |
Správný sport
Mini Open Air
Rozpisy zápasů
Muži:
Přátelská utkání můžů
Krajská liga mužů
Junioři:
Regionální liga juniorů
Mladší žáci:
Liga mladších žáků
All Star Game:
All Star Game
Aktuální články
Skláři odvrátili mečbol Žihadel, o finalistovi se rozhodne v sobotu
Třetí duel pro Moravské Budějovice, Světlé hrozí vyřazení
Koncovka sklářům tentokrát nesedla, Budějovice srovnávají semifinálovou sérii
Snovým závěrem jsme okradli Žihadla o domácí neporazitelnost
Oceněnými sportovci Světelska za rok 2023 Matiáš Piskač a mladší žáci
Světeláci udolali Telč, od soboty je čeká semifinálové repete se Žihadly
Skláři vyrovnali sérii, o postupujícím rozhodne až pátý duel ve středu
Telč otočila zápas a vývoj série, Světlá je na hraně vyřazení
Sklářům v Telči utekla koncovka, série je srovnaná
Hokejový ples již podesáté! Letos se bude konat v sobotu 30. března
Po úvodní vyčkávané se do první velké příležitosti dostali domácí skláři, když v sedmé minutě ujeli do brejku dva na jednoho...
Již ve 49. vteřině jsme se ujali vedení, když i s trochou štěstí doputoval od Kozlíka kotouč za Vackova záda. V šesté minutě se odrazil...
Kvůli závadě na autobusu hostí začalo utkání s dvacetiminutovým zpožděním. Světlá měla v úvodu lepší pohyb a ve druhé minutě se...
SEMIFINÁLE KLM
Utkání
Muži | středa 27.03.2024, 18:30
4. semifinále
Muži | sobota 30.03.2024, 17:00
5. semifinále
Dorost | úterý 26.03.2024, 18:25
O umístění sk. 23
Ml. žáci A | čtvrtek 21.03.2024, 17:30
O umístění sk. H
Ml. žáci B | pondělí 25.03.2024, 17:15
26. kolo
Ml. žáci B | úterý 02.04.2024, 16:45
19. kolo
4. semifinále
Světlá nad Sázavou | - | Moravské Budějovice |
5. semifinále
VS.
Moravské Budějovice | - | Světlá nad Sázavou |
O umístění sk. 23
Pelhřimov | - | Světlá nad Sázavou |
O umístění sk. H
Světlá nad Sázavou | - | Poděbrady |
26. kolo
Světlá nad Sázavou | - | Velké Meziříčí |
19. kolo
VS.
Dukla Jihlava | - | Světlá nad Sázavou |
Lyoness
Instagram
Návštěvnost