Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ve středu budeme odvracet "mečbol"

12.02.2018 | Jan Borek

V letos nedobytelné kohoutí aréně se skláři ujali brzy vedení a i ve zbytku první třetiny působili solidním hokejovým dojmem. Do té doby nevýrazní domácí srovnali stav ihned po změně stran a převzali iniciativu. Svojí hířící aktivitu zužitkovali v další 2 branky a to byl zlomový moment utkání - domácí hráli co potřebovali, naši hokejisté se těžko prosazovali. V závěrečné části zbylo kádru kohoutů více sil a tak mohli navyšovat vedení. Hráči Světlé zkorigovali už jenom kosmeticky při přesilovce. Ve středu chceme na vlastním ledě nechat úplně všechno - půjde totiž o vše... K prodloužení čtvrtfinálové série potřebujeme nutně i podporu našich tradičně skvělých fanoušků, protože jen společně jsme nejsilnější! Zatím nejdůležitější zápas sezóny nám všem začíná v 19:00, takže všichni na své značky. ;-)

3. čtvrtfinále | Neděle 11.02.2018, 17:00

HC Kohouti Česká Třebová - HC Světlá nad Sázavou

7:2

0:1, 3:0, 4:1

Branky a nahrávky: 22. Jindřich (Prachař, Šejba), 28. Škvor (Jar. Moučka, Hemský), 33. Prachař (Šejba, Jindřich), 53. Prachař (Jindřich), 53. Knytl (Cik, Vlček), 55. Křečan (Vlček), 57. Fúzik (Cik, Hemský) – 5. Jar. Doležal (O. Včela), 55. Kubát (Blažek, Dolinský)
Rozhodčí: Kolář – Škorpil, Sokol
Vyloučení: 5:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0.

Stav čtvrtfinálové série: 2:1

4. čtvrtfinálový zápas hrajeme ve středu v Pěšinkách od 19:00 hod.

Diváci: 719

HC Kohouti Česká Třebová: Sajdl – Jan Moučka, Pražák, Škvor, Cik, Verner, Šimončič, Procházka - Křečan, Hemský, Pejcha, Vlček, Prachař, Jar. Moučka, Jindřich, Fúzik, Zítka, Šejba, Pirkl, Knytl

HC Světlá nad Sázavou: Zvolánek – Svoboda, O. Včela, Šíma, Kořínek, Fibikar – Vantuch, Blažek, Štros, P. Včela, Dolinský, Jar. Doležal, Kopecký, Špatenka, Kubát