Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

"Nedáš - dostaneš!" ...dramatickou koncovku zvládla lépe Chrudim

17.01.2019 | Jan Borek

Po zaváhání naší obrany se ujali vedení hosté. Skláři srovnali po vyhraném buly Blažkem, avšak první třetinu nakonec ukořistil tým v červeném, který ustál i dvojnásobné oslabení. V prostřední části nejdříve využila přesilovku Chrudim, to samé se povedlo i nám, když Špatenka potrestal nebezpečný faul na Dolinského. Šímova tečovaná pumelice v brance neskončila a tak jsme po 40minutách prohrávali stále o gól. Změnu skóre nepřinesl ani výpad dvojice Dolinský-Blažek, a tak diváky ze sedadel zvedla až chrudimská "férovka" dva na "Štrosáka", do které musel přispěchat s pomocí Kubát. Střeleckou smůlu protrhl v početní výhodě Šíma a velké drama vrcholilo! Domácí ustáli dvojnásobné oslabení a rozhodnout mohl Petr Včela, bohužel se tak nestalo... Ihned z protiútoku orlic přišel trest v podobě využitého brejku a další gól do naší opuštěné branky už byl pouze symbolickým razítkem. Doplatili jsme bohužel na neproměňování brankových příležitostí, ale třeba bude lépe už o víkendu. V neděli hrajeme další zápas na ledě favorizované Moravské Třebové.

nadst. 7.kolo | Středa 16.01.2019, 18:30

HC Světlá nad Sázavou - HC Chrudim

3:5

1:2, 1:1, 1:2

Branky a nahrávky: 7. Blažek (Dolinský), 35. Špatenka (Kopecký), 51. Šíma (Blažek) – 7. J. Polák (Kišš), 8. Javůrek (Kubal, Kišš), 27. Machač, 56. J. Polák (Karásek), 60. Kišš (Kubal)
Rozhodčí: Prchal – Holeček, Zemánek
Vyloučení: 5:7; navíc: Štros 5 min. + OK, Bradáč 10 min. OT – Kalous a Klement 5 min. + OK. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0.

Diváci: 208

HC Světlá nad Sázavou: Koubský (Zvolánek) - Svoboda, D. Piskač, Bradáč, O. Včela, Šíma, Kořínek, Fibikar - Kohout, Blažek, V. Piskač, Štros, P. Včela, Dolinský, Jak. Doležal, Kopecký, Špatenka, Kubát

HC Chrudim: Cvrček (Chalupa) - Pilař, Burkoň, Budinský, Javůrek, Machač, Klement, Kalous - J. Polák, Dobiáš, Novotný, Haltuch, Novák, Karásek, Cvrček, Kubal, Kišš, Koreček, O. Polák