Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Partneři

Generání partner

Město Světlá nad Sázavou

www.svetlans.cz Světlá nad Sázavou

Světlá nad Sázavou se nachází v okrese Havlíčkův Brod v kraji Vysočina, 14 km severozápadně od Havlíčkova Brodu na soutoku Sázavy a Sázavky.Město se skládá z 15 místních části. Nejvíce ho proslavila výroba skla a zpracování kamene.Nejvýznamějšími kulturní památk jsou: Kostel sv. Václava, Zámek Světlá, Vojenský hřbitov v Dolní Březince a Světelské podzemí.


Hlavní partneři

AMG-Karel Pícha, s.r.o.

www.amgpicha.cz

Firma AMG-Karel Pícha, s.r.o. se zabývá výrobou, dodávkami a montáží ocelových konstrukcí a technologických celků a službami v celé oblasti těžby a zpracování nerostných surovin. Na základě vlastní nebo dodané výrobní dokumentace dodává a montuje jakékoliv technologické celky určené zejména na těžbu a následné zpracování nerostných surovin.


DAVELOP, spol. s r.o.

www.davelop.cz

DAVELOP, spol. s r.o.

Firma DAVELOP byla založena začátkem roku 1998 a v roce 2001 se transformovala na společnost s ručeným omezeným. Při své práci navázala na předchozí mnohaleté zkušenosti zakladatelů z oblasti prodeje ložisek, řetězů, řemenů a dalšího strojírenského sortimentu. DAVELOP je firma mladá nejen historií, ale především svým kolektivem, myšlením a dravou obchodní strategií.


PROSTAV alfa, s.r.o.

www.prostavalfa.cz

Prostav alfa - realizace staveb

Od roku 1992 podnikala firma jako sdružení dvou fyzických osob pod obchodní značkou Prostav. Firma má v současné době cca 30 vlastních zaměstnanců. Sídlo firmy je ve Světlé nad Sázavou s provozním střediskem v Praze. Firma disponuje pracovníky všech oborů PSV. Firma se z větší části zabývá rekonstrukcemi činžovních a rodinných domů, opravami a zateplováním fasád, prováděním a rekonstrukcemi střech, výstavbou rodinných domů, prováděním půdních vestaveb, výrobou a repasemi oken a dveří, výrobou nábytku a jiných truhlářských výrobků.
AC TECHNOLOGIES s.r.o.

www.ac-t.cz

AC TECHNOLOGIES s.r.o.

AC TECHNOLOGIES s.r.o. - byla založena v roce 2007. Je v současnosti dynamicky se rozvíjející se společností na trhu v ČR, mezi jejíž hlavní činnosti patří návrh, projekce a dodávka kompletních technologických zařízení a celků pro snižování emisí tuhých a plynných znečišťujících látek do ovzduší především z technologických a energetických procesů. Společnost se dále orientuje na návrh a dodávku průmyslových filtračních a odprašovacích technologií pro ostatní těžký a lehký průmysl v ČR i zahraničí. Základem úspěšnosti společnosti AC TECHNOLOGIES je stále se rozrůstající a zvyšující se vlastní procesní know-how a znalosti legislativních požadavků. Společnost AC TECHNOLOGIES je kompetentním partnerem pro realizaci projektů u stávajících a nových zákazníků.


Mléčné výrobky - Dobrý produkt

www.dobryprodukt.cz

Mléčné výrobky

Naše mlékárna se nachází na farmě v malé vesnici Ovesná Lhota mezi městečky Světlá nad Sázavou a Ledeč nad Sázavou na Vysočině.
Zabýváme se produkty z čerstvého kravského mléka bez konzervačních látek, stabilizátorů a barviv. Naše práce je čistě přírodní v souladu s přírodou a naším přesvědčením o čerstvých výrobcích.
V mléce jsou plnohodnotné bílkoviny, stravitelný mléčný tuk, laktóza, neboli mléčný cukr, který příznivě podporuje činnost střevní mikroflóry. Mléko je hlavním zdrojem vápníku..


Tritex, koberce Doležal

www.tritex.cz

Tritex

Tritex je zavedená firma s dlouholetou tradicí v prodeji koberců, podlahových krytin a plovoucích podlah. Je připravena Vám poradit s vhodností výběru, údržbou i pokládkou nové podlahové krytiny


OBALY NA MÍRU s.r.o.

www.obalynamiru.cz

OBALY NA MÍRU s.r.o.

Firma byla založena v roce 1995 pod názvem PENOD. Hlavní činností byla výroba dřevěných obalů a polotovarů. O rok později firma rozšířila sortiment o výrobu obalů z PE, VCI, bariérových a jiných druhů teplem svařitelných fólií. V současnosti jsou schopni z těchto fólií vyrobit obal různých tvarů (pytle, plachty, přířezy, 3D - obaly atd.) o rozměrech od 0,2m do cca 12m. Obaly zhotovíme na zakázku již od 1 ks až po tisícové série.TBA Plastové obaly

www.tbaplast.cz

OBALY NA MÍRU s.r.o.

Společnost TBA Plastové obaly je dynamickou, výrobně obchodní společností patřící mezi přední dodavatele přepravních, manipulačních a skladových obalů. Mezi naše zákazníky patří společnosti působící v potravinářském, strojírenském, automobilovém, technickém a spotřebním průmyslu. Prioritním cílem je navrhnout a aplikovat průmyslový obal s co nejlepším poměrem - užitná hodnota / cena. Vynikající poloha ve středu CZ spolu s naší logistickou koncepcí zajišťují kvalitní distribuci našich produktů. Desetiletá působnost v tomto oboru, znalosti a zkušenosti nám umožňují zvolit optimální komplexní řešení vašich logistických požadavků.Ski sport shop Tichý

info@skisportshop.cz

Ski sport shop Tichý-Doležal

Prodej nových a použitých sportovních potřeb. Komisní prodej, servis, půjčovna lyží&běžek.


Pohostinství U Havlů

Pohostinství U Havlů Světlá nad Sázavou
APS, Světlá nad Sázavou a.s.

w​www.aps-svet.cz

APS, Světlá nad Sázavou a.s.MPA servis s.r.o.

w​www.mpaservis.cz

MPA servis s.r.o.


Partneři


Amann s.r.o.

www.amann.cz

Amann s.r.o.

Firma Amann Group se sídlem v Německu zaujímá přední postavení ve světě jako specialista ve výrobě nití pro všechny průmyslové obory, převážně však v textilním, obuvnickém a kožedělném odvětví. Jako vedoucí výrobce nití však vyrábí i speciální nitě, od možnosti použití pro výrobu pracovních a ochranných oděvů, čistících technologií, filtrů až po použití v automobilovém průmyslu..backaldrin s.r.o.

www.backaldrin.com

backaldrin s.r.o.

backaldrin je vedoucí výrobce pekařských přípravků na domácím trhu – tedy v Rakousku a je úspěšně aktivní celosvětově ve více než 90 zemích. Roku 1964 založený podnik řídí Peter Augendopler a je 100 % vlastněn rodinou Augendoplerů. Ve světě pečení je znám backaldrin jako vynálezce Kornspitz, nejúspěšnější značky pečiva v Evropě. Ústředí firmy backaldrin s Domem chleba se nachází v Asten u Linzu.
backaldrin je zastoupen celosvětově ve více než 100 zemích, v 14 státech má své dceřiné společnosti: Vedle výrobních závodů v Rakousku a v Jordánsku, obchodní společnosti Bělorusko, Bulharsko, Česká republika, Itálie, Maďarsko, Německo, Polsko, Rusko, Slovensko, Švédsko a Ukrajina. V ostatních zemích spolupracuje backaldrin s obchodními partnery. Specialista na pečení zaměstnává více jak 780 zaměstnanců.Granit Lipnice, s.r.o

www.granit-lipnice.cz

Granit Lipnice

Firma Granit Lipnice, s.r.o. vznikla v roce 1998 a za dobu svého působení se zařadila mezi nejvýznamnější producenty výrobků z českých žul a pískovců. Těží kvalitní žuly a pískovce na pěti těžebních lokalitách. Veškerou vytěženou surovinu zpracovává v pěti provozech pro hrubou kamenickou výrobu a ve dvou závodech pro ušlechtilou kamenickou výrobu. Ve výrobní, obchodní a řídící činnosti spolupracuje 175 zaměstnanců. Její výrobky odebírají velké stavební firmy, spolupracuje s firmami, které se specializují na montáže kamenických výrobků, část své produkce realizuje přímo na stavbách vlastními zaměstnanci . Významnou část naší výroby vyváží, nejvíce do Německa, Rakouska na Slovensko.GLASSPO - POSPÍŠIL

www.glasspo-pospisil.cz

Jaké jiné vhodnější jméno by si měli vybrat brusiči Jiří a Jaroslav POSPÍŠILOVI, když zakládali svoji firmu? Dnes,téměř po 20 letech jejího působení se spojení výrazu GLASS a jména Pospíšil, stalo zárukou dobré kvality. Firma se mezi tím rozrostla o 20 zaměstnanců a soustředila kolem sebe celou škálu spolupracujících mistrů ve svých oborech: ať jsou to další brusiči, nebo foukači, dekoratéři skla a další firmy a firmičky, které se za ta léta staly naší nedílnou součástí a jejichž profesionalita je obdivuhodná. A kterým, stejně jako nám, záleží na tom, aby tradice českého broušeného křišťálu zůstala zachovaná.


JOCHOVO s.r.o.

www.jochovo.cz

JOCHOVO  s.r.o.

Firma JOCHOVO s.r.o. vznikla 2. 2. 2005 se také zabývá prodejem zboží a těmito činnostmi: vodoinstalace, topení, plyn, stavební práce , inženýrskou činnost a zámečnické práce pro obyvatele našeho sklářského města a širokého okolí. Již od počátku se firma neustále rozšiřuje. Po 17 letech působení a vybudování stabilní firmy se rozhodli přemístit do vlastních perspektivních prostor v centru města, kde vytvořili reprezentační zázemí firmy. V rámci strategie se snaží neustále zlepšovat služby zákazníkům, a proto v novém sídle firmy otevřeli vzorkovou prodejnu Voda - Topení - Plyn. Firma JOCHOVO s. r. o. provozuje velkoobchod a maloobchod.Metropolitní, s.r.o.

www.metropolitni.cz

Metropolitní - internet - televize - telefon

Společnost Metropolitní s.r.o. vznika v roce 2006 jako společný projekt dvou významných firem působících jako ISP v regionu Vysočiny, AICOM a DPCOMP. Metropolitní s. r. o. je vlastníkem a provozovatelem optických sítí ve městech Havlíčkův Brod, Ledeč nad Sázavou, Světlá nad Sázavou a Chotěboř a vlastníkem rozsáhlé bezdrátové sítě v regionu kraje Vysočina. Orientace na nejmodernější technologie včetně důrazu na optické metropolitní sítě přináší pro koncové zákazníky výhody levného, bezpečného a spolehlivého připojení k síti Internet, hlasových služeb a televize.


ADORES centrum pojištění

www.adores.cz

ADORES centrum pojištění

ADORES centrum pojištění je makléřská pojišťovací kancelář spolupracující se všemi renomovanými pojišťovnami na českém trhu. Pro naše klienty zajišťujeme zpracování nabídek, jejich vyhodnocení, přípravu pojistných smluv a také likivdaci případných pojistných událostí. Pojištění zprostředkováváme ve všech oblastech pojištění tzn. v privátním i podnikatelském sektoru včetně pojištění vozidel, zemědělství, právní ochrany, cestovního pojištění apod. Zprostředkování a správa pojistných smluv je pro naše klienty zdarma.


Sinka reklama

Sinka reklama

www.sinkareklama.com

Reklamní agentura, která Vám může nabídnout nejnovější technologie od laserování a gravírování reklamních předmětů, přes úpravu fasád až po velkoformátový tisk pro interiér i exteriér ve fotografické kvalitě. Na trhu působí již od roku 1993. Vedle klasické tištěné a řezané reklamy jsou její specialitou tištěná média a pro vydavatele novin a časopisů, kteří chtějí ušetřit a nebojí se využít moderní technologie elektronického publikování.
EVOS-HYDRO, s.r.o.

EVOS-HYDRO, s.r.o.

www.evos-hydro.cz

Stavební firma EVOS-HYDRO, s.r.o., vznikla v roce 1992, sídlí v Ledči nad Sázavou. Zabývá se zejména výstavbou vodohospodářských staveb - kanalizací, vodovodů, vodojemů, ČOV, ZTV, úprav toků, odbahňováním rybníků, komunikací, skládek TKO, provádění zemních prací atd.
Tost.cz, s.r.o.

www.tost.cz

Tost.cz, s.r.o. – stavební firma z Ledče nad Sázavou. Realizuje díla v oboru staveb pro bydlení a občanské vybavenosti na celém území České republiky. Na stavebním trhu působí od roku 2001


Elektro Dvořák

www.elektro-dvorak.cz

Elektro Dvořák

Elektro Dvořák se síťí kamených prodejen v Golčově Jeníkově, Čáslavi, Kutné Hoře, Chotěboři, Třemošnici a Světlé nad Sázavou. Je zaměřen na prodej domácích elektrospotřebičů, elektrického nářadí, zahradní techniky, bazénů a motocyklů. Nabízíme našim zákazníkům nejen solidní a rychlé jednání, ale i veškeré služby související s provozem a používáním našeho zboží.
Insmet v.o.s

www.insmet.sluzby.cz

Insmet v.o.s

Od svého vzniku v roce 1993 nabízí firma INSMET v.o.s. z Havlíčkova Brodu zákazníkům komplexní dodávky instalačního materiálu pro rozvod vody, plynu, kanalizace, domácí vodárny a čerpadla, zařízení WC a koupelen od armatur, přes klozety, bidety, umyvadla a vany až po sprchové kouty, koupelnový nábytek, bojlery, topné systémy, včetně kotlů na uhlí i plyn a podobně.
AUTO RACEK a. s.

www.auto-racek.cz Auto Racek

AUTO RACEK a. s. je mnohaletým smluvním partnerem tuzemského výrobce automobilů ŠKODA AUTO a.s. se sídlem v Mladé Boleslavi a poskytuje celou řadu služeb široké vrstvě motoristické veřejnosti. Těch využívá klientela nejen z kraje Vysočina, ale i z dalších míst České republiky. Tato skutečnost je odrazem dodržování vysokých standardů kvality. Ve spolupráci s našimi smluvními partnery vynaložíme maximální úsilí, abychom kvalitu jak dodrželi, tak i nadále zvyšovali. AUTO RACEK a.s. nabízí své služby na provozovnách v Humpolci, Havlíčkově Brodě a Pelhřimově.
PROFIT TRANS s.r.o.

www.profittrans.cz Auto Racek

Profit Trans je společnost, která se primárně specializuje na mezinárodní nákladní dopravu a spedici. Dále provozuje velice kvalitní autoservis a pneuservis.
Geoperfect s.r.o.

www.geoperfect.cz

Geoperfect s.r.o.

Geodetické kanceláře ve Světlé nad Sázavou. Hlavní náplní činnosti jsou geodetické práce. Provádí geodetické práce všeho druhu, vyhotovování geometrických plánů v katastru nemovitostí, vytyčování hranic pozemků, geodetické práce k pozemkovým úpravám, podle požadavků vytvoří mapové podklady pro projektovou dokumentaci ve 2d či 3d podobě. Také nabízí kompletní servis v oblasti inženýrské geodézie, zaměření inženýrských sítí, společně s vyhotovením dokumentace k odevzdání pro jednotlivé správce sítí, dále také vytyčení staveb, vytyčovací práce v průběhu výstavby, zaměření a zhotovení dokumentace skutečného provedení stavby. Dalšími geodetickými pracemi, které společnost nabízí jsou geodetické práce na vodních tocích a zaměřování jeřábových drah
Profit trans s.r.o.

www.profittrans.autodoprava.com

Profit trans s.r.o.

Mezinárodní kamionová doprava se sídlem ve Světlé nad Sázavou je na dopravním trhu již od roku 1991. Firma zajistí přepravu Vašeho nákladu do hmotnosti 26 tun. Převážná část vozového parku jsou plachtové návěsy až do výšky 3m /MEGA/. K přepravám používá vozidla splňující nejpřísnější ekologické normy. Provádí pravidelnou obměnu vozového parku a zajistí pojištění nákladu na 7 000 000,- CZK
ATOS, spol. s r.o.

www.atos.cz

ATOS, spol. s r.o.

Společnost ATOS, spol. s r.o. Ledeč nad Sázavou byla založena v roce 1994. Od svého počátku úspěšně a dynamicky působí jako stavební a obchodní společnost na území celé České republiky. V současné době společnost zaměstnává více než sto zaměstnanců a roční obrat se pohybuje kolem čtvrt miliardy korun. Základním pilířem filosofie firmy je kvalita, efektivita, rychlost a individuální přístup k zákazníkům. Prioritou je naplnění veškerých představ a požadavků zákazníků při dodržení stanovených cen a termínů. Cílem společnosti je Vám nabídnout vytvoření prvotní nabídky až po konečnou kompletní realizaci stavebního projektu včetně bohatého výběru potřeb a materiálů pro Váš dům, stavbu i zahradu.
KOVO VZDUCHOTECHNIKA spol.s r.o.

www.kovodm.cz

KOVO VZDUCHOTECHNIKA spol.s r.o

Výroba a kompletace vzduchotechnických zařízení - návrh, výroba a montáž vzduchotechnických zařízení, klimatizací.

MIKOfolie

www.mikofolie.cz

MIKOfolie

Firma se zabývá tónováním skel automobilů, car wrapp polepy a reklamními službami. Vytvoří design pro vaší firmu, logo, vizitky, dresy, polep aut a další zviditelnění. Protisluneční okenní fólie nejenže zatraktivní vzhled Vašeho vozu ale chrání Vás i Vaše děti před škodlivým UV zářením a ostrým sluncem v letním období.Pivní bar Meloun Světlá nad Sázavou

Pivní bar Meloun Světlá nad Sázavou


mbcomp

www.mbcomp.cz

mbcomp

MBCOMP Martin Bezouška je společnost působící v oblasti IT zajišťováním služeb, dodávek, servisu a poradenství v oboru. Poskytujeme rozsáhlé portfolio služeb, z nichž za klíčové považujeme správu počítačových sítí, prodej a servis hardware a softwarové služby.
ŽELEZÁŘSTVÍ ALBRECHT

www.zelezarstvi-albrecht.cz

ŽELEZÁŘSTVÍ ALBRECHT

Firma působí na Vysočině od roku 1992 a to hned v několika městech Chotěboř / Světlá nad Sázavou / Havlíčkův Brod a Hlinsko. Naleznete zde různorodé zboží a to ze spojovacího materiálu, hospodařiny, kamnařiny až po vodařinu, elektro, domácí kuchyňku.Pneuservis Ing. Milan Šmíd

Pneuservis Ing. Milan Šmíd

Největší a nejmodernější pneuservis ve Světlá nad Sázavou s dlouholetou tradicí a zkušeností ve svém oboru od roku 1996 je zárukou profesionální firmy.

DSL Trans s.r.o.

www.dsltrans.eu

DSL Trans s.r.o.

Česká dopravní společnost zabezpečující mezinárodní i vnitrostátní přepravu a spedici


Martin Vaněček

Martin Vaněček

Práce autojeřábem Praga v3s AD 080 + nástavec, paletizační vidle, bádie na beton. Nákladní autodoprava - třístranný sklápěč, hydraulická ruka. Doprava betonu domíchávačem Tatra 815 AM 369.Autodoprava Černý s.r.o.

​www.autodopravacerny.cz

Firma Petr Černý AUTODOPRAVA Zálší působící na Pardubicku od roku 2000. Již od svého založení jsme zaměřeni na vnitrostátní a mezinárodní autodopravu, stěhování a přepravu pod řízenou teplotou. Nabízíme solidní ceny. Disponujeme dodávkovými vozy a to vše 24hodin denně.Truhlářství Baxa

Truhlářství Baxa

www.truhlarstvibaxa.cz
Penzion 104

Penzion 104

www.relaxprovas104.cz
UNIVERS Světlá nad Sázavou, s.r.o.

www.universprojekt.eu

UNIVERS Světlá nad Sázavou, s.r.o.
Hyundai HB, s. r.o.

​wwww.hb.hyundai.cz

    Hyundai HB, s. r.o.Autodoprava Luboš Mareš

Vzduchotechnika - Ladislav PapežTýden hokeje
Aktuální články
„Naším úkolem je vrátit světelský hokej tam, kam patří“ hlasí nový trenér Ladislav Fixa

Novým vládcem světelské střídačky se nově stal Ladislav Fixa. Brzy dvaačtyřicetiletý trenér strávil celou svojí trenérskou kariéru v...

 
Plán letní přípravy 2018

Zveřejňujeme přehledný soupis letní přípravy, soustředění na Ředkovci a dalších akcí s hokejovým klubem...

 
Pozvánka na valnou hromadu

HC Světlá nad Sázavou z.s. zve všechny fanoušky a příznivce světelského hokeje na valnou hromadu.

 
Pavel Blažek končí s hokejem
 
Zhodnocení sezóny s Janem Krajíčkem
 
Hokejový turnaj ročníků 2011/2012
 
Prohra v prodloužení znamená hořký konec letošní sezóny našeho Áčka
 
Série s Brodem se rozhodne v neděli
 
Povinná výhra nad bruslaři se nerodila snadno
 
Pojď hrát hokej
Nábor
Utkání
Muži | Čtvrtek 22.02.2018, 19:00
2. předkolo PVM
6:4
Havlíčkův Brod - Světlá nad Sázavou
 
Muži | Neděle 25.02.2018, 17:00
3. předkolo PVM
1:2
Světlá nad Sázavou - Havlíčkův Brod
 
Starší dorost | Pátek 16.03.2018, 19:00
nadst. 21.kolo
2:1
Benátky nad Jizerou - Světlá nad Sázavou
 
Starší dorost | Sobota 17.03.2018, 17:00
nadst. 22.kolo
1:6
Světlá nad Sázavou - Mělník
 
Mladší žáci | Neděle 11.03.2018, 10:00
25. kolo
3:7
Moravské Budějovice - Světlá nad Sázavou
 
Mladší žáci | Neděle 18.03.2018, 09:00
26. kolo
Světlá nad Sázavou - Humpolec
 
Fanshop
Fanshop
Lyoness
Lyoness
Instagram
Instagram
 
HC Světlá nad Sázavou - kontakt: j.krajicek@email.cz RSS