Utkání v Chrudimi se nedohrálo

28.11.2019 | Jan Borek

Po opatrném úvodu se ujali vedení chrudimští. Ani ne půl minuty na to však skláři Petrem Včelou srovnali. Další branky přinesla až druhá třetina, kdy jsme na další úspěšný zásah domácích odpověděli druhou využitou přesilovkou. V posledních pěti minutách prostřední části se roztrhl se zajímavými momenty a góly pytel. Orlice nemuselo mrzet nevyužité trestné střílení, neboť hned v následující minutě skórovali dvakrát. Špatenka po několika vteřinách snížil, ale dvoubrankový náskok si Chrudim vzala opět zpět. Ve třetí části po další inkasované brance přišel ze strany soupeře likvidační faul na Vaška Piskače. Rozhodčí Hájek, kterému se mimo jiné už letos svou nepřesností povedlo ovlivnit výsledek posledního nám pískaného utkání s Litomyšlí, nevybíravý zákrok soupeře zcela ignoroval. Následné chování hlavního sudího vůči hráčům a funkcionářům Světlé vzbudilo u sklářů natolik zjitřené emoce, že hráči Světlé odmítli od 51. minuty nastopit do zbytku zápasu. Nezbývá než říci, že na křivdy, dvojí metr a podivná rozhodnutí, které rozhodují o osudech jednotlivých utkání a které se od loňského play-off s Chotěboří na zápasech Světlé nad Sázavou množí jako houby po dešti, si prostě musíme zvyknout...

Muži | Neděle 15.12.2019, 17:00
Světlá nad Sázavou - Litomyšl