Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

A-tým

„Snažíme se nabízet něco víc, než "jen" hokej“, říká k práci s mládeží Jakub Kořínek

29.08.2023 | Filip Beneš

K dalšímu letnímu rozhovoru jsme si pozvali předsedu klubu a kapitána A-týmu - Kubu Kořínka. V obsáhlém rozhovoru jsme si s Kubou popovídali nejen o A-týmu, ale i o jeho trenérské štaci u našeho dorostu a o práci klubu směrem k náborovým aktivitám. 
Celý článek

 
 

"Hokejem jsme se bavili a užívali jsme si to" říká Jan Krajíček

24.08.2023 | Klubová redakce

V našem archívu jsme našli ještě jeden nepublikovaný rozhovor, tentokrát s Honzou Krajíčkem. Celý článek

 
 

„Na starý zimák dodnes vzpomínám“, říká Jaroslav Žák

22.07.2023 | Klubová redakce

Okurková sezóna je neúprosná, ale my jsme se, pro její zkrácení, rozhodli zveřejnit nikdy nepublikovaný rozhovor s klubovou legendou - Jaroslavem Žákem. Celý článek

 
 

„Bez letní přípravy prostě kvalitní hokej hrát nelze“ vzkazuje hlavní trenér Ladislav Fixa

10.07.2023 | Klubová redakce

Červenec. Školou povinným již běží prázdniny, a okurková sezóna je v plném proudu. Ovšem v táboře Sklářů již probíhají přípravy na nový soutěžní ročník krajské soutěže Vysočiny. Bližší náhled do přípravy prvního mužstva nám dal sám hlavní trenér pan Ladislav Fixa. 
Celý článek

 
 

Cesta sklářů skončila letos v semifinále

21.02.2023 | Jan Borek

Sen o úspěchu v krajské lize mužů se nám rozplynul, když jsme ani na potřetí nenašli recept na našeho semifinálové soka z Moravských Budějovic. Úvod třetího duelu tentokrát přežíváme bez úhony a ve 12. minutě máme krátkou možnost dvojnásobné přesilovky. Početní výhodu nevyužíváme a naopak na jejím konci málem inkasujeme, když bílomodré obraně ujíždí Bulín. Žihadla se dostávají do vedení v 16. minutě, když v přečíslení z ideální pozice skóruje Krutiš. Za necelé dvě minuty jsme zpátky v zápase po tečované ráně Kořínka! Vyrovnané skóre dlouho bohužel netrvá. Ještě před pauzou jdeme do čtyř a po krátkém zámku inkasujeme, když Sigmund nevidí na střelu Nováčka. Je znát, že se hraje o hodně a tak je třetí zápas asi nejvíc ze všech dosavadních střetnutí svázán taktikou. Ve druhé třetině zaplněné Pěšinky branku nevidí, když šance na obou stranách eliminují koncentrované defenzívy. Ve třetí třetině do toho sice šlapeme a snažíme se o vyrovnání, jsou to ale trpěliví hosté, kteří se radují z další a pro ně uklidňující branky. Náš závěrečný tlak (podpořený hrou v šesti bez brankáře) končí bezúspěšně na v sérii skvělém Vackovi. Se závěrečným hvizdem se tak radují Moravské Budějovice, pro nás sezóna končí. Soupeři gratulujeme k postupu do finále, v němž vyzvou Pelhřimov, který přešel také již po třech duelech přes Chotěboř.
Letošní sezóna náš tým určitě posunula zase o kus dále. Děkujeme všem, kteří se na ní svou měrou podíleli - všem fanouškům, hráčům, realizačnímu týmu, pořadatelům, sponzorům a mnohým dalším!

Celý článek

 
 
 
 
 

Archiv článků

Správný sport
Aktuální články
Nábor
Lyoness
Lyoness
Instagram
Instagram
Návštěvnost
počítadlo.abz.cz
 
© eSports s.r.o. &HC Světlá nad Sázavou - kontakt: j.krajicek@email.cz RSS