Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Hodnocení přípravného období z úst trenéra A-týmu

02.08.2020 | Jan Borek, Ladislav Fixa

Přípravné období, které bylo rozděleno do 12ti mikrocyklů začalo 13. května a skončilo 30. července. A-tým v něm odtrénoval 34 tréninkových jednotek, přičemž se během nich vystřídalo celkem 28 hráčů.

"Do 2. července (tzn. po osmém mikrocyklu) jsme měli 58% účast na trénincích, což bylo v průměru 16 hráčů.
V měsíci červenci se účast zhoršila, ale ne natolik abychom si řekli, že je zbytečné se scházet a přestat trénovat. Chodili hlavně hráči mladších ročníků, u kterých byl také vidět znatelný nárůst výkonnosti oproti začátku přípravy.
Doufám, že úsilí, které do každého tréninku hráči dávali zúročí v sezóně, ať už u nás nebo v juniorských, případně jiných soutěží. Jsem opravdu spokojen, jak hráči pracovali a k přípravě přistoupili. HC Světlá je amatérský tým a hrajeme v soutěži, kde bychom se měli hlavně sportem bavit a já měl pocit, že nás to všechny bavilo. Ale hokej se nedá hrát bez potřebné kondice, a proto jsme k tomu letos zaujali takovýto postoj. Odtrénovali jsme vše dle plánu bez větších zranění.


Teď hráči dostali 14 dní volno, poté je v plánu náběhový týden a "hurá" na led, kam se samozřejmě všichni velmi těšíme. Přípravné zápasy jsou naplánovány a již zveřejněny na webových stránkách klubu.
Co se týče posilování kádru: Vytipované hráče jsme oslovili, probíhají jednání a pracujeme na tom, abychom je představili do prvního tréninku na ledě 25. srpna. Soutěž je velmi kvalitní a my se snažíme doplnit kádr tak, aby jsme nehráli druhé housle a našim skvělým fanouškům dělali radost."

 
Správný sport
Aktuální články
Na hokej jen v sedě a s rouškou

Ve středu oznámil ministr zdravotnictví Vojtěch opatření v podobě zákazu pořádání vnitřních akcí s účastí více než deseti...

 
Po dlouhé době hokej opět v Pěšinkách

Po zrušení středečního utkání v Poličce čekají A-tým tento víkend hned dvě přátelská střetnutí. V pátek po dlouhé době proběhne...

 
AKTUÁLNĚ: Dodržování bezpečnostních opatření na zimním stadionu

Na základě Mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví upozorňujeme, že od 10. září 2020 musí mít každý návštěvník zimního...

 
Skláři si v prvním přátelském utkání připisují výhru
 
Nábor
Utkání
Muži | Sobota 19.09.2020, 18:00
Přátelské utkání
9:2
Světlá nad Sázavou - Polička
 
Muži | Neděle 27.09.2020, 17:00
1. kolo
VS.
Česká Třebová - Světlá nad Sázavou
 
Starší žáci | Sobota 26.09.2020, 13:30
3. kolo
4:4
Pelhřimov - Světlá nad Sázavou
 
Starší žáci | Sobota 03.10.2020, 14:30
4. kolo
VS.
Dukla Jihlava - Světlá nad Sázavou
 
Mladší žáci | Sobota 26.09.2020, 11:30
3. kolo
0:8
Pelhřimov - Světlá nad Sázavou
 
Mladší žáci | Sobota 03.10.2020, 12:30
4. kolo
VS.
Dukla Jihlava - Světlá nad Sázavou
 
Lyoness
Lyoness
Instagram
Instagram
Návštěvnost
počítadlo.abz.cz
 
HC Světlá nad Sázavou - kontakt: j.krajicek@email.cz RSS