Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Na hokej jen v sedě a s rouškou

18.09.2020 | Filip Beneš

Ve středu oznámil ministr zdravotnictví Vojtěch opatření v podobě zákazu pořádání vnitřních akcí s účastí více než deseti stojících osob. Toto opatření se vážně dotkne i organizace hokejových utkání našeho klubu. Níže Vám přinášíme potřebné informace.

Kapacita stadionu a rozdělení sektorů
Oficiální kapacita stadionu, 550 míst, byla vládním nařízením snížena na 176 míst pouze na sezení. Každá řada je označená písmeny (A-D) a všechny sedačky jsou označeny číslovkou (na levé straně tribuny 1-23 a na pravé 24-24). Na tyto místa bude klub prodávat/uvolňovat místa dle schématu, který bude připraven u vstupu. Klub bude prodaná/uvolněná místa evidovat, tak aby nebylo na stadion vpuštěno víc lidí, než je oficiální kapacita k sezení. Tímto prosíme všechny návštěvníky, aby striktně seděli pouze na místě, které mají uvedené na vstupence.
Klub bude řešit případné rozšíření kapacity instalací prozatímních sedaček na tribunu na stání pro členy Fan-klubu – ovšem během sobotního přátelského utkání (19. září) nebudou tyto sedačky ještě k dispozici.
Stání kolem mantinelu je rovněž zakázané.
Balkón nad ledovou plochou - „V.I.P.“ prostor bude uzavřen.

Vstupenky a permanentky
V sobotu na přátelské utkání proti Poličce bude vstupné zdarma a na mistrovská utkání budou prodávány místenkové vstupenky. Vzhledem k omezené kapacitě nebudeme při mistrovských utkáních prodávat vstupenky hostujícím fanouškům.
Jednotné vstupné při mistrovských utkání Krajské ligy mužů bude 50,-.
Permanentky v letošní sezóně prodávány nebudou.

Bufet
Komplikovanější situace se vyskytla u organizace občerstvení na domácích zápasech, protože snížená kapacita platí i pro bufet. Ten má oficiální kapacitu 30 osob k sezení, což by pro pronajímatele znamenalo velké riziko, že maximální kapacita nebude dodržena. V případě, že bufet bude v provozu, musí se všechno zakoupené občerstvení (limo, pivo, jídlo) konzumovat přímo v prostoru bufetu – vnášení a konzumace občerstvení (jak vlastního tak koupeného na ZS) bude v prostoru hlediště zakázáno! Povolen bude jen případný průchod ven ze stadionu, kde už je konzumace povolena.

 
Správný sport
Aktuální články
Tragický vstup do utkání v Hlinsku

Jako v hororovém snu! Tak přesně si museli připadat skláři během úvodní třetiny včerejšího duelu. V první části vyšlo domácím...

 
Po nadějném začátku zasloužená prohra s Litomyšlí

V úvodu utkání se skláři dvakrát ujali vedení po trefách do sestavy se vracejícího Blažka. Pouhá minuta stačila hostům na obrat ve...

 
O vítězství v Poličce jsme museli hodně bojovat

Na utkání do Poličky vyrazili naši borci s jasným cílem - zasytit střelecký apetit po nedělním půstu v České Třebové. Optimismus do...

 
Skláři zahájili krajskou ligu porážkou s kohouty
 
Krajíček: Letos budeme získávat zkušenosti. Zakazovat dětem sport je špatně!
 
Po dlouhé době hokej opět v Pěšinkách
 
Nábor
Utkání
Muži | Neděle 11.10.2020, 17:00
5. kolo
2:1
Světlá nad Sázavou - Lanškroun
 
Starší žáci | Neděle 11.10.2020, 15:00
6. kolo
6:5
Havlíčkův Brod - Světlá nad Sázavou
 
Starší žáci | Sobota 30.01.2021
22. kolo
VS.
Světlá nad Sázavou - ICE DRAGONS Telč
 
Mladší žáci | Neděle 11.10.2020, 13:00
6. kolo
Havlíčkův Brod - Světlá nad Sázavou
 
Mladší žáci | Sobota 30.01.2021
22. kolo
VS.
Světlá nad Sázavou - ICE DRAGONS Telč
 
Starší dorost | Sobota 17.03.2018, 17:00
nadst. 22.kolo
1:6
Světlá nad Sázavou - Mělník
 
Lyoness
Lyoness
Instagram
Instagram
Návštěvnost
počítadlo.abz.cz
 
HC Světlá nad Sázavou - kontakt: j.krajicek@email.cz RSS