Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Skláři obsadili na turnaji v Hlinsku třetí místo

04.09.2022 | Filip Beneš

V první zápase podlehli skláři Spartaku Nové Město nad Metují 5:1, když čestný zásah zaznamenal Tomáš Kratochvíl. V zápase o třetí místo už Skláři nezaváhali a přejeli Poličku vysoko 10:1. Turnaj ovládlo domácí Hlinsko, které udolalo našeho semifinálového přemožitele v samostatných nájezdech.

Přátelské utkání | sobota 03.09.2022, 14:30 | zimní stadion Hlinsko
 

HC Spartak Polička - HC Světlá nad Sázavou

1:10

1:4, 0:3, 0:3

Branky Světlé: 3. D. Kopecký, 11. Kalenský, 11. Pokorný, 12. Kalenský, 27. Pokorný, 31. Jar. Doležal, 35. Jak. Doležal, 50. J. Přibyl, 52. J. Přibyl, 59. D. Kopecký

HC Spartak Polička: Vít - Havlík, Hamerník, Elis, Jindra, Poul, Jan Cihlář, Kunstmüler, Plachý, Šerejch, Zobač, Tobiáš, Krajíček, Kyncl, Nečas, Jak. Cihlář

HC Světlá nad Sázavou: Koubský, Hanák - Svoboda, D. Kopecký, Mendl, Adam, Vála, D. Piskač, Souček - Jak. Doležal, Jar. Doležal, Pokorný, T. Kratochvíl, J. Přibyl, Kohout, Špatenka, Kalenský, Čapek, Škareda

 
 
 
Ohlasy

Ladislav Fixa (HC Světlá nad Sázavou):

O posilách

V letošní sezóně by nás mělo být víc a nemuseli bychom žehrat na to, že máme málo hráčů. Vrátili se nám Jarda a Kuba Doleželové, Pavel Blažek, z Chotěboře přišel Mendl. Myslím, že letos budeme mít mnohem zkušenější projev. Do nové sezóny bychom měli být dobře připravený.

Samozřejmě se ještě řeší nějaké posily v rámci střídavých startů nebo hostování, ale to ještě nemáme potvrzený, takže to nemůžu dále prezentovat. Ovšem jen co to bude dotažený, tak to zveřejníme.

O přípravě

Co se týče přípravného období, tak panuje spokojenost. Kluci v rámci možností chodili na tréninky, takže věřím, že jsme toho natrénovali dost a do sezóny bychom měli být dobře připraveni.

O Turnaji v Hlinsku

Jsme vděčný, že nás Hlinsko pozvalo na tento skvělý turnaj. Sehráli jsme tu dvě skoro kompletní utkání (3x15 min a 3x20 min). V prvním utkání nás čekal zástupce královéhradeckého kraje, Nové Město nad Metují. Utkání jsme zaslouženě prohráli 5:1, soupeř se prezentoval výborným hokejem a byl místy nad naše možnosti. Místy to bylo sice vyrovnaný, ale soupeř nás vyškolil v produktivitě a zaslouženě vyhrál. V druhém zápase, o třetí místo, nám toho Polička hodně dovolila a po zásluze jsme vyhráli 10:1. Těší mě, že jsme dali deset gólů, opravdu si nepamatuji, kdy se nám to naposledy povedlo. Za nás se prosadili po pěkných akcích mladí kluci, za což jsem rád. Stále je to jenom příprava a za týden nás čeká první mistrovské „derby“ utkání na ledě Ledče, což bude úplně jiný zápas. Zase na druhou stranu se nám vrátí hráči po nemoci nebo z dovolených.

O cílech do sezóny

Očekáváme, že bychom se mohli opět pohybovat na špici tabulky, a mohli bychom potrápit silnější týmy jako Pelhřimov a Moravské Budějovice. Myslím, že s Chotěboří bychom se mohli přetahovat o 2. až 4. místo…třeba se mýlím a ostatní soupeři posílej.

O fanoušcích

Chtěl bych přilákat diváky, aby nás stále chodili podporovat na domácí i venkovní utkání. Celé léta s námi jezdí a jsou naším šestým hráčem, za což jim děkujeme a doufáme, že to tak bude nadále. Věříme, že navzdory Covidu, válce a drahým energiím budeme s to dohrát celou sezónu.

 
 


Správný sport
Aktuální články
Nábor
Utkání
Muži | středa 20.09.2023, 19:00
Přátelské utkání
3:5
Světlá nad Sázavou - Hlinsko
 
Muži | čtvrtek 28.09.2023, 17:00
1. kolo
VS.
Světlá nad Sázavou - Náměšť nad Oslavou
 
Lyoness
Lyoness
Instagram
Instagram
Návštěvnost
počítadlo.abz.cz
 
© eSports s.r.o. &HC Světlá nad Sázavou - kontakt: j.krajicek@email.cz RSS