Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři uzavřeli první část soutěže a postoupili do nadstavbové části

29.10.2019 | Jan Borek, Jakub Kořínek

Světlelští junioři se umístili na druhém místě skupiny kraje Vysočina a v nadstavbě změří síly s těmito soupeři: SK Horácká Slavia Třebíč, HC Krkonoše, HC Jaroměř, Lokomotiva Česká Třebová, TJ Lanškroun, SK Kolín, HC Náchod.

Soutěž bude probíhat čtyřkolově a vítěz se na konci března utká s vítězi dalších skupin o postup do Extraligy Juniorů. První domácí utkání nadstavbové části sehrají junioři v sobotu 2. listopadu 2019 proti Lokomotivě Česká Třebová.Hodnocení trenéra juniorů Jakuba Kořínka:
S první části soutěže jsme spokojení. Splnili jsme stanovený cíl a dokázali postupit do nadstavbové části. Jediný tým, který jsme nedokázali pokořit byla Horácká Slavia Třebíč a oba zápasy proti tomuto soupeři byly velmi vyrovnané. V Třebíči se jednalo o vyrovnaný souboj, který rozhodl gól domácích v poslední vteřině zápasu. Na domácím ledě jsme měli většinu utkání herní převahu, ale vytvořený tlak jsme nedokázali potvrdit gólově.

Produktivita v zakončení nás trápí celkově ze všeho nejvíc. Musíme se více tlačit do brány a zabránit brankařům ve výhledu. Dále se musíme naučit koncenrovat na výkon po celou dobu utkání, často máme několikaminutové výpadky. Celkově jsme ale podávali velmi dobré výkony a chci za to celý tým pochválit.

Nyní nás čekají složitější utkání s kvalitními soupeři. Náročné bude i cestování, ale opět máme ty nejvyšší ambice a chceme se prát o vrchní příčky tabulky. Jsem také rád rád, že se hned několik hráčů z juniorky pravidelně zapojuje i do zápasů A-týmu a trenér je s jejich výkony velmi spokojený. Dobrou zprávou je také informace o posílení zadních řad. Formou střídavého startu můžeme nyní využívat obránce Davida Spilku z havlíčkobrodské juniorky.

Věřím, že se máme v letošní sezoně ještě na co těšit a chtěl bych tímto pozvat všechny fanoušky na nejbližsí domácí utkání juniorů proti České Třebové.


Rozpis utkání našich juniorů najdete ZDE.

 
Správný sport
Aktuální články
„Všichni mají stejnou startovací pozici“ vzkazuje hráčům Ladislav Fixa

Ještě rozdá poslední pokyny hráčům před závěrečným fotbálkem a již si to šine vstříc diktafonu. Řeč je o lodivodovi světelského...

 
Letní příprava 2020 zahájena!

V pondělí 11. 5. 2020 zahájil hokejový klub HC Světlá nad Sázavou klasickou letní přípravu všech věkových kategorií. Letní...

 
Ročník 08/09: Bohemka si suverénně podmanila ligu. Úspěšná byla i v kvalifikaci

V Minulém vzpomínkovém článku jsme se ohlédli za ročníkem 2007/2008, ve kterém si Skláři připsali nečekaný, a zatím největší,...

 
„Bylo to krásné období, kdy mě hokej hodně bavil“ vzpomíná na sezónu 07/08 Jan Krajíček
 
ROK 2007: Příchod Žáka přilákal domů úspěšné odchovance a slavného veterána
 
Rozjeli jsme HOME HOCKEY WORKOUT
 
I doma se můžeme rozvíjet!
 
Nábor
Utkání
Muži | Neděle 08.03.2020, 17:00
1. finále PVM
2:3
Česká Třebová - Světlá nad Sázavou
 
Junioři | Neděle 08.03.2020, 11:30
26. kolo
5:6
Kolín - Světlá nad Sázavou
 
Mladší žáci | Sobota 07.03.2020, 14:00
15. kolo
Žamberk - Světlá nad Sázavou
 
Lyoness
Lyoness
Instagram
Instagram
Návštěvnost
počítadlo.abz.cz
 
HC Světlá nad Sázavou - kontakt: j.krajicek@email.cz RSS