Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři uzavřeli první část soutěže a postoupili do nadstavbové části

29.10.2019 | Jan Borek, Jakub Kořínek

Světlelští junioři se umístili na druhém místě skupiny kraje Vysočina a v nadstavbě změří síly s těmito soupeři: SK Horácká Slavia Třebíč, HC Krkonoše, HC Jaroměř, Lokomotiva Česká Třebová, TJ Lanškroun, SK Kolín, HC Náchod.

Soutěž bude probíhat čtyřkolově a vítěz se na konci března utká s vítězi dalších skupin o postup do Extraligy Juniorů. První domácí utkání nadstavbové části sehrají junioři v sobotu 2. listopadu 2019 proti Lokomotivě Česká Třebová.Hodnocení trenéra juniorů Jakuba Kořínka:
S první části soutěže jsme spokojení. Splnili jsme stanovený cíl a dokázali postupit do nadstavbové části. Jediný tým, který jsme nedokázali pokořit byla Horácká Slavia Třebíč a oba zápasy proti tomuto soupeři byly velmi vyrovnané. V Třebíči se jednalo o vyrovnaný souboj, který rozhodl gól domácích v poslední vteřině zápasu. Na domácím ledě jsme měli většinu utkání herní převahu, ale vytvořený tlak jsme nedokázali potvrdit gólově.

Produktivita v zakončení nás trápí celkově ze všeho nejvíc. Musíme se více tlačit do brány a zabránit brankařům ve výhledu. Dále se musíme naučit koncenrovat na výkon po celou dobu utkání, často máme několikaminutové výpadky. Celkově jsme ale podávali velmi dobré výkony a chci za to celý tým pochválit.

Nyní nás čekají složitější utkání s kvalitními soupeři. Náročné bude i cestování, ale opět máme ty nejvyšší ambice a chceme se prát o vrchní příčky tabulky. Jsem také rád rád, že se hned několik hráčů z juniorky pravidelně zapojuje i do zápasů A-týmu a trenér je s jejich výkony velmi spokojený. Dobrou zprávou je také informace o posílení zadních řad. Formou střídavého startu můžeme nyní využívat obránce Davida Spilku z havlíčkobrodské juniorky.

Věřím, že se máme v letošní sezoně ještě na co těšit a chtěl bych tímto pozvat všechny fanoušky na nejbližsí domácí utkání juniorů proti České Třebové.


Rozpis utkání našich juniorů najdete ZDE.

 
Správný sport
Aktuální články
Pojeď s námi do Chotěboře!

Derby Vysočiny je tu! V rámci 26. kola se skláři vypraví na led neoblíbené Chotěboře, se kterou mají v posledních zápasech negativní...

 
Týden hokeje opět v Pěšinkách

V pondělí 20. ledna v 16:00 hodin se ve sportovním zařízení Pěšinky uskutečnil další ročník náborové akce pod názvem "Pojď hrát...

 
Likvidační zákroky hostujícího Klementa nastartovaly světelský obrat

K druhé domácímu utkání v roce 2020 určil los, krajské hokejové ligy, tým Chrudimi. Zápasy mezi oběma soupeři vždy patří...

 
Rozjíždějící vlak ze Světlé se zastavil v České Třebové
 
Gólové hodování s Chocní zakončené sladkou tečkou
 
Přijďte v pondělí 20. ledna od 16:00 na zimní stadion do Pěšinek na akci Týden hokeje
 
Skláři se s Litomyšlí dobře naladili na Vánoce
 
Nábor
Utkání
Muži | Středa 22.01.2020, 18:30
26. kolo
1:5
Chotěboř - Světlá nad Sázavou
 
Muži | Neděle 26.01.2020, 17:00
27. kolo
VS.
Světlá nad Sázavou - Moravská Třebová
 
Junioři | Neděle 19.01.2020, 11:30
17. kolo
2:1
Třebíč - Světlá nad Sázavou
 
Junioři | Sobota 25.01.2020, 13:00
18. kolo
VS.
Krkonoše - Světlá nad Sázavou
 
Mladší žáci | Sobota 18.01.2020, 12:00
22. kolo
Světlá nad Sázavou - Žamberk
 
Mladší žáci | Sobota 25.01.2020, 09:30
23. kolo
VS.
Polička - Světlá nad Sázavou
 
Lyoness
Lyoness
Instagram
Instagram
 
HC Světlá nad Sázavou - kontakt: j.krajicek@email.cz RSS