Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Jiskru jsme uhasili, zavánělo to však chvilku požárem

26.09.2022 | Jan Borek

Atraktivní utkání začalo minutou ticha na počest stálici naší fanouškovské obce - Jardy Přibila. Vlažní skláři, jakoby se ještě zapomněli u stánku s cukrovou vatou, a tak inkasovali první. Po fatální hrubce hostujícího gólmana jsme brzy srovnali a zahájili mohutnou ofenzívu. Ve zbytku první části jsme pálili ze všech pozic (chvílema to vypadalo jako na střelnici v nedalekém zámeckém parku) a odměnou nám za to byly další tři "růže" v humpolecké brance. Druhá třetina připomínala tak trochu přetahovanou. Hostující tým nadvakrát korigoval skóre, skláři však dokázali vždy ještě v téže minutě gólově odpovědět. V závěrečné části se hokej utopil do hluboké mlhy. V té se lépe orientovali hostující hráči, kteří dvěma brankami vykřesali tři minuty před koncem na pořádné drama. Šance Jiskry na bodový zisk naštěstí záhy po úniku sfouknul Pavel Blažek. Utkání zakončil stylově hattrickem Jarda Doležal, který byl po zápase fanclubem vyvolán jako první hvězda utkání. Ve středu na státní svátek sehrajeme další hodně zajímavou bitvu - tentokráte na ledě Moravských Budějovic.

Muži | středa 20.09.2023, 19:00
Přátelské utkání