S Bíteší jsme splnili úlohu favorita

05.12.2022 | Jan Borek

Skláři se ujímají brzy vedení, když skrytou střelou překvapuje Svoboda víc sobe než soupeře. V 11. minutě Spartak z mála srovnává, to zásah Trnky po buly nemá Petržílka šanci vidět. Ve druhé třetině přeřazujeme na vyšší rychlostní stupeň a hokej díky tomu vypadá konečně jako krajský. Nabídnutou přesilovku za podražení hostujícím brankářem ještě nevyužíváme, Pokorný nás ale záhy posílá přeci jen do vedení. Posléze hostující Dupljaku nesmyslně mimo hru vytrčeným ramenem sestřeluje hlavu Kubáta. Ten o sobě díky bohu ví a za údivu všech neputuje do nemocnice, ale staví se na nohy. Pětiminutovou statickou přesilovku nevyužíváme, ujímá se až Kratochvílova nabídka, se kterou si z mezikruží najetý Blažek ví rady. Ve třetí třetině nám zatrne podruhé, když hostující Trnka dohrává u zadního hrazení Matěje Krejčího. Oba pak opouštějí led - Trnka s další pětkou, Matěj s rozseklým nosem v ručníku. Vstříc výhře nás již směřuje Kuba Adam po další ze Špatenkových asistencí. Petržílka si sice ještě v 53. minutě vybírá slabší moment, dohráváme ale většinou na puku a tak si připisujeme další výhru. Příští sobotu se utkáme v derby o čelo tabulky s Chotěboří. Ta si od 18:00 hod. již připravuje "plyšákový večer". Všichni se na tento očekávaný zápas těšíme, fanclub mimo jiné vypravuje z Pěšinek před půl pátou výjezdový autobus...

Muži | středa 28.08.2024, 18:00
Světlá nad Sázavou - Havlíčkův Brod