Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Úspěšná předehrávka ve Velkém Meziříčí

15.12.2022 | Jan Borek

Do Meziříčí vstříc zápasu s místní rezervou jsme sice vyrazili v roli favorita, také ale s několika vynucenými absencemi. Z aktivních záloh tak dostal po delší době šanci Ondra Šíma, který hokejovému řemeslu rozhodně nezapomněl. Venkovní mráz a mínusové teploty měly nejspíš vliv na náš vlažnější vstup do utkání. Upozorněni na skutečnost, že jsme si nepřijeli zahrát odborářskou ligu, přeřazujeme po první pauze na jiný level. Druhou třetinou už prolétneme v poměru 4:1. Po zbytek utkání jsme lepším týmem a připisujeme si nakonec zaslouženou a lehce povinnou výhru. V utkání bodovalo 12 kluků z manšaftu. Dušan Mendl si mimo jiné připsal do statistik první soutěžní branku v našem dresu. Poděkování opět našim fandům, kteří za námi dorazili a na prázdném zimáku vytvořili atmosféru hodnou hokeje. Je a všechny ostatní tímto zveme mimořádně v SOBOTU k duelu s Náměští nad Oslavou.

Muži | středa 20.09.2023, 19:00
Přátelské utkání