2005/2006
- Královehradecký kraj - skupina A
- Královehradecký kraj - skupina o 5.-9. místo
- Pardubický kraj - skupina o 5.-11. místo
- PLAY-OFF Královéhradeckého a Pardubického kraje
Královehradecký kraj - skupina A
Týmy
- HC BaL Dvůr Králové nad Labem
- HC Hronov
- HC Jaroměř
- HC Jičín
- HC Náchod
- HC Trutnov
- SK HC Opočno
- SK Třebechovice pod Orebem
- TJ Spartak Nové Město nad Metují
Výsledky
JAR | NAC | DKL | TRU | NMM | JIC | HRO | TPO | OPO | |
Jaroměř | 3:1 | 3:1 | 3:1 | 5:2 | 4:3 | 6:0 | 7:1 | 12:2 | |
Náchod | 5:2 | 5:5 | 4:0 | 3:2 | 5:2 | 5:3 | 15:3 | 8:2 | |
Dvůr Králové | 4:3 | 3:5 | 4:0 | 7:5 | 5:1 | 12:0 | 7:2 | 14:1 | |
Trutnov | 0:6 | 4:3 | 2:5 | 1:1 | 4:3 | 4:0 | 3:1 | 3:0 | |
Nové Město n./M. | 1:4 | 4:6 | 1:4 | 3:3 | 4:2 | 9:2 | 9:1 | 12:4 | |
Jíčín | 2:3 | 2:4 | 2:4 | 1:3 | 0:1 | 3:1 | 8:1 | 9:4 | |
Hronov | 3:6 | 1:3 | 3:4 | 3:3 | 4:8 | 3:2 | 2:2 | 7:4 | |
Třebechovice p. O. | 5:7 | 0:7 | 1:5 | 1:5 | 1:4 | 0:9 | 3:1 | 5:3 | |
Opočno | 0:5 | 2:5 | 1:10 | 0:8 | 3:3 | 1:11 | 0:3 | 5:3 |
Tabulka
# | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. | Jaroměř | 16 | 14 | 0 | 2 | 79:31 | 28 |
2. | Náchod | 16 | 13 | 1 | 2 | 84:38 | 27 |
3. | Dvůr Králové n./L. | 16 | 13 | 1 | 2 | 94:35 | 27 |
4. | Trutnov | 16 | 8 | 3 | 5 | 44:38 | 19 |
5. | Nové Město n./M. | 16 | 7 | 3 | 6 | 69:50 | 17 |
6. | Jičín | 16 | 5 | 0 | 11 | 60:47 | 10 |
7. | Hronov | 16 | 2 | 2 | 12 | 33:77 | 6 |
8. | Třebechovice p./O. | 16 | 2 | 1 | 13 | 30:97 | 5 |
9. | Opočno | 16 | 2 | 1 | 13 | 35:115 | 5 |
Královehradecký kraj - skupina o 5.-9. místo
Tabulka
# | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | Bonusové Body |
5. | SK Třebechovice p./O. | 12 | 10 | 0 | 12 | 64:40 | 21 | 1 |
6. | TJ Spartak Nové Město n./M. | 12 | 8 | 0 | 4 | 64:45 | 19 | 3 |
7. | HC Jíčín | 12 | 5 | 1 | 6 | 46:49 | 13 | 2 |
8. | HC Hronov | 12 | 3 | 0 | 9 | 37:53 | 8 | 2 |
9. | SK HC Opočno | 12 | 3 | 1 | 8 | 36:60 | 7 | 0 |
Výsledky
TPO | MNN | JIC | HRO | OPO | ||||||
Třebechovice p./O. | 2:3 | - | 5:7 | 7:2 | 8:4 | - | 5:3 | 10:6 | ||
Nové Město n./M. | 4:9 | 2:3 | 6:3 | - | 5:2 | 3:7 | 9:2 | - | ||
Jičín. | 2:3 | - | 6:4 | 4:6 | 7:0 | 2:5 | 3:2 | - | ||
Hronov | 3:4 | 2:4 | 4:7 | - | 2:4 | - | 3:2 | 5:6 | ||
Opočno | 2:4 | - | 1:7 | 2:8 | 3:3 | 6:3 | 1:0 | - |
Pardubický kraj - skupina B
Týmy
- HC Hlinsko
- HC Chotěboř
- HC Litomyšl
- HC Skuteč
- HC Slovan Moravská Třebová
- HC Spartak Choceň
- HC Spartak Polička
- HC Sklo Bohemia Světlá and Sázavou
- TJ Sokol Staré Jesečany
- TJ Stadion Kutná Hora
- TJ Svitavy
Výsledky
CHT | LTM | MTR | STJ | HLI | CHN | KHO | SVE | SKU | SVI | POL | |
Chotěboř | 5:3 | 3:5 | 3:1 | 5:4 | 9:0 | 8:2 | 7:1 | 11:4 | 13:2 | 12:2 | |
Litomyšl | 5:6 | 4:3 | 7:3 | 5:2 | 4:3 | 7:2 | 11:4 | 8:1 | 14:0 | 8:2 | |
Mor. Třebová | 3:3 | 3:3 | 2:8 | 3:0 | 7:1 | 5:1 | 5:2 | 17:0 | 17:2 | 8:1 | |
Staré Jesenčany | 6:4 | 3:5 | 3:3 | 1:5 | 2:2 | 1:1 | 6:1 | 6:2 | 17:1 | 8:1 | |
Hlinsko | 8:4 | 1:7 | 3:1 | 2:5 | 3:4 | 2:4 | 11:2 | 14:2 | 11:0 | 15:1 | |
Choceň | 2:4 | 3:7 | 6:8 | 1:6 | 1:3 | 7:4 | 4:4 | 7:0 | 13:1 | 17:2 | |
Kutná Hora | 1:3 | 1:6 | 3:3 | 2:3 | 2:3 | 1:3 | 5:0K | 8:0 | 11:1 | 6:2 | |
Světlá n./S. | 3:9 | 4:2 | 0:1 | 5:4 | 5:8 | 2:5 | 3:3 | 11:4 | 9:2 | 4:1 | |
Skuteč | 3:14 | 0:13 | 3:9 | 3:10 | 5:10 | 5:13 | 0:5 | 4:3 | 4:2 | 7:2 | |
Svitavy | 0:10 | 0:12 | 0:7 | 1:11 | 2:12 | 0:13 | 0:7 | 2:2 | 7:5 | 9:2 | |
Polička | 4:6 | 2:18 | 1:6 | 1:7 | 1:5 | 1:4 | 3:5 | 0:8 | 3:2 | 4:0 |
Tabulka
# | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. | HC Chotěboř | 20 | 16 | 1 | 3 | 139:59 | 33 |
2. | HC Slovan Mor. Třebová | 20 | 16 | 1 | 3 | 149:48 | 33 |
3. | HC Litomyšl | 20 | 13 | 4 | 3 | 116:47 | 30 |
4. | TJ Sokol Staré Jesenčany | 20 | 12 | 3 | 5 | 109:54 | 27 |
5. | HC Hlinsko | 20 | 13 | 0 | 7 | 122:60 | 26 |
6. | HC Spartak Choceň | 20 | 10 | 2 | 8 | 109:73 | 22 |
7. | TJ Stadion Kutná Hora | 20 | 8 | 3 | 9 | 74:60 | 19 |
8. | HC SB Světlá n. Sázavou | 20 | 6 | 3 | 11 | 73:94 | 15 |
9. | HC Skuteč | 20 | 3 | 0 | 17 | 54:173 | 6 |
10. | TJ Svitavy | 20 | 2 | 1 | 17 | 32:194 | 5 |
11. | TJ Spartak Polička | 20 | 2 | 0 | 18 | 38:153 | 4 |
Pardubický kraj - skupina o 5.-11. místo
Tabulka
# | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | Bonusové Body |
5. | HC Hlinsko | 12 | 11 | 0 | 1 | 102:56 | 25 | 3 |
6. | HC Spartak Choceň | 12 | 9 | 0 | 3 | 75:33 | 21 | 3 |
7. | TJ Stadion Kutná Hora | 12 | 9 | 0 | 3 | 69:32 | 20 | 2 |
8. | HC SB Světlá n. Sázavou | 11 | 5 | 0 | 6 | 54:57 | 12 | 2 |
9. | TJ Spartak Polička | 12 | 5 | 0 | 7 | 47:63 | 10 | 0 |
10. | TJ Svitavy | 11 | 2 | 0 | 9 | 36:86 | 5 | 1 |
11. | HC Skuteč | 12 | 0 | 0 | 12 | 41:97 | 1 | 1 |
Výsledky
HLI | CHN | KHO | SVE | POL | SVI | SKU | |
Hlinsko | 6:3 | 4:1 | 9:7 | 14:7 | 12:6 | 8:4 | |
Choceň | 2:3 | 5:2 | 3:1 | 4:2 | 13:1 | 8:6 | |
Kutná Hora | 9:5 | 2:5 | 8:0 | 8:0 | 8:2 | 10:2 | |
Světlá n./Sáz. | 7:10 | 6:3 | 2:8 | 4:5 | nehr. | 5:0K | |
Polička | 2:6 | 0:5 | 2:5 | 4:6 | 10:3 | 4:2 | |
Svitavy. | 2:16 | 0:6 | 3:4 | 2:6 | 3:4 | 8:4 | |
Skuteč | 3:9 | 4:18 | 2:4 | 5:10 | 3:7 | 3:6 |
PLAY-OFF Královéhradeckého a Pardubického kraje
Čtvrtfinále
Jaroměř - Staré Jesenčany 3:2 (2:4, 4:1, 4:3, 0:1, 2:1pp)Litomyšl - Dvůr Králové 0:3 (3:8, 0:8, 2:12)
Chotěboř - Trutnov 3:0 (5:3, 6:3, 10:0)
Náchod - Moravská Třebová 0:3 (2:3sn, 2:3, 3:5)
Semifinále
Jaroměř - Dvůr Králové 1:3 (3:5, 3:4, 2:1pp, 2:3sn)Chotěboř - Moravská Třebová 3:2 (4:5, 6:1, 5:0, 3:4pp, 6:0)
Finále
Dvůr Králové - Chotěboř 0:2 (3:5, 2:8)Správný sport
Mini Open Air
Odkazy
Aktuální články
Mladší žáci přivezli ze Slovenska stříbrné medaile
Skláři na Žihadla nevyzráli, sezóna pro ně skončila těsně před branou finále
Skláři odvrátili mečbol Žihadel, o finalistovi se rozhodne v sobotu
Třetí duel pro Moravské Budějovice, Světlé hrozí vyřazení
Koncovka sklářům tentokrát nesedla, Budějovice srovnávají semifinálovou sérii
Snovým závěrem jsme okradli Žihadla o domácí neporazitelnost
Oceněnými sportovci Světelska za rok 2023 Matiáš Piskač a mladší žáci
Světeláci udolali Telč, od soboty je čeká semifinálové repete se Žihadly
Skláři vyrovnali sérii, o postupujícím rozhodne až pátý duel ve středu
Telč otočila zápas a vývoj série, Světlá je na hraně vyřazení
O velikonočních svátcích se mladší žáci HC Světlá nad Sázavou vydali do slovenské Prievidzi. Zde se zúčastnili hokejového turnaje 8...
I když začala Žihadla pátý rozhodující zápas mírným náporem, byli to postupně světelští Kratochvíl s Kohoutem, kteří mohli tváří...
Po úvodní vyčkávané se do první velké příležitosti dostali domácí skláři, když v sedmé minutě ujeli do brejku dva na jednoho...
SEMIFINÁLE KLM
Utkání
Muži | středa 27.03.2024, 18:30
4. semifinále
Muži | sobota 30.03.2024, 17:00
5. semifinále
Dorost | neděle 24.03.2024, 14:30
O umístění sk. 23
Dorost | úterý 26.03.2024, 18:25
O umístění sk. 23
Ml. žáci A | pondělí 18.03.2024, 18:15
O umístění sk. H
Ml. žáci A | čtvrtek 21.03.2024, 17:30
O umístění sk. H
Ml. žáci B | pondělí 25.03.2024, 17:15
26. kolo
Ml. žáci B | úterý 02.04.2024, 16:45
19. kolo
4. semifinále
Světlá nad Sázavou | - | Moravské Budějovice |
5. semifinále
Moravské Budějovice | - | Světlá nad Sázavou |
O umístění sk. 23
Telč | - | Světlá nad Sázavou |
O umístění sk. 23
Pelhřimov | - | Světlá nad Sázavou |
O umístění sk. H
Světlá nad Sázavou | - | Pardubice |
O umístění sk. H
Světlá nad Sázavou | - | Poděbrady |
26. kolo
Světlá nad Sázavou | - | Velké Meziříčí |
19. kolo
Dukla Jihlava | - | Světlá nad Sázavou |
Lyoness
Instagram
Návštěvnost